Oferta
Sprawdź jak możemy Ci pomóc
Scroll Down
Rozwiń menu

Upadłość konsumencka Gdańsk, Gdynia

 

Zadłużyłeś się i nie wystarcza Ci na spłatę? Straciłeś pracę, spotkały Cię inne, niespodziewane zdarzenia? Czy może komornik puka do Twoich drzwi? Jeżeli na, chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, najprawdopodobniej potrzebujesz naszej pomocy!

 

 

Skuteczna pomoc prawna w finansowych problemach osób prywatnych

 

Od kilku już lat obowiązują przepisy umożliwiające ogłoszenie tzw. upadłości konsumenckiej, która może doprowadzić do umorzenia wszelkich Twoich długów. Pamiętaj jednak, że jeśli masz jakiś majątek (np. mieszkanie, samochód) - w postępowaniu upadłościowym zostanie on sprzedany i przeznaczony na spłatę długów. Nie martw się, nie zostaniesz bez dachu nad głową, bowiem odpowiednia suma np. na wynajem innego lokalu zostanie Ci udostępniona.

 

Co więcej, jeśli na bieżąco pracujesz i zdaniem sądu Twoje wynagrodzenie i sytuacja rodzinna Ci to umożliwia, Sąd ustali plan spłat Twoich długów. Jednakże jest on ograniczony czasowo i uwzględnia Twoje koszty utrzymania oraz Twojej rodziny, a po jego zakończeniu, pozostałe długi mogą zostać umorzone.

 

Oczywiście w każdym przypadku sądy indywidualnie podchodzą do danego przypadku. W szczególności badają, czy nie doprowadziłeś do swojej niewypłacalności lub istotnie nie zwiększyłeś jej stopnia umyślnie, lub wskutek rażącego niedbalstwa. Brzmi tajemniczo? Chodzi o celowe działanie z Twojej stron bądź takie, w którym przewidujesz, że np.: nie będziesz w stanie spłacić kolejnej pożyczki.

 

 

Masz pytania? Zadzwoń 510 217 792

 

Upadłość konsumencka a bycie przedsiębiorcą

 

Twoja sytuacja również nie jest bez wyjścia i możliwe jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej, jednakże w tym przypadku istotne jest udzielenie rzetelnej odpowiedzi na pytanie, dlaczego takiego wniosku nie złożyłeś wcześniej. Zatem jeśli masz kłopoty finansowe w jednoosobowej działalności gospodarczej i nie spłacasz na bieżąco swych długów, zapraszamy na konsultację.

 

Czas nie działa na Twoją korzyść! Jeśli zbyt długo zwlekasz, może nie udać, się przekonać sądu, że zasługujesz na drugą szansę.

 

W każdym z tych przypadków możesz liczyć na pomoc Legal Salutaris. Zapraszamy na audyt Twojej sytuacji finansowej. Uzyskasz potrzebną wiedzę i jeżeli tak zdecydujesz – nasze wsparcie w rozwiązaniu własnych kłopotów ekonomicznych . Zadzwoń i umów się w jednej z naszych kancelarii na spotkanie .

 

Przyjdź na spotkanie lub zadzwoń do nas - i dowiedź się jakie masz możliwości wyjścia z finansowej spirali zadłużenia. Skorzystaj z pierwszej bezpłatnej konsultacji.

 

 

Masz pytania? Zadzwoń 510 217 792

upadłość konsumencka Gdańsk

Adres:

Ul. Abrahama 1 A , lokal 3.11

II piętro

80-307 Gdańsk

Dane kontaktowe:

tel.: +48 516 973 576, +48 510 217 792

biuro@legalsalutaris.pl