Opinie
Zobacz wszystkie opinie na
Opinie GoogleOpinie Trójmiasto

Niemożność ściągnięcia alimentów od byłego partnera ciągnie się od wielu lat. Niedawno zwróciłam się po pomoc do kancelarii Legal Salutaris i był to strzał w dziesiątkę. Prawnik który zaznajomił się z moją sytuacją, bardzo szybko osiągnął zakładane przeze mnie efekty. Chciałabym polecić tę kancelarię z uwagi na ogromne doświadczenie jak i skuteczność działania. Pozdrawiam

Alicja K.

Dla mnie rewelacyjna kancelaria, zawsze będę im wdzięczny za to jak poprowadzili dla mnie sprawę jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. Wydawałem się przegrany już na początku a oni to wszystko tak przygotowali i poprowadzili, że obecnie mam dużo kontaktu z dzieckiem, widuje się 3 razy w tygodniu, po prostu doskonała praca i pomoc ludziom.

Adam S.

Kancelaria Prawa Rodzinnego z bardzo serdecznym podejściem do klienta. Ogromnym plusem jest możliwość kontaktu z prawnikiem o każdej porze dnia i nocy co idealnie sprawdza się w trudnościach losu związanych z sytuacjami rodzinnymi. Prawnicy tej kancelarii wspierają swoich klientów i działają przede wszystkim na ich korzyść co przekłada się na końcową satysfakcję ze współpracy. Ogromna wiedza i doświadczenie w sporach rodzinnych, alimentacyjnych czy rozwodowych.

Krystian S.

Z usług kancelarii Legal Salutaris korzystałem w kwestiach dotyczących podziału sprawowania opieki nad moją córką. Otrzymałem profesjonalną i fachową pomoc oraz wsparcie, na które mogłem liczyć niemalże 24/7. Szczerze polecam. 

Marcin K.

Kancelaria reprezentująca najwyższy profesjonalizm - zostałam przeprowadzona przez trudną sprawę o podział majątku prawie bezstresowo. Bardzo dziękuję Panu Mecenasowi Krzysztofowi za ogrom wiedzy, zaangażowanie, doskonały kontakt na każdym etapie sprawy i za reprezentowanie mnie w Sądzie - sprawa zakończona dla mnie pomyślnie. Dziękuję także Pani Mecenas Katarzynie za pomoc i wiedzę. Wszystkie informacje z Sądu otrzymywalam bardzo szybko wraz ze szczegółowymi wyjaśnieniami. 

Kasia T.

Prawnicy z prawdziwego zdarzenia,dla których najważniejsze jest dobro dziecka + ogromną wartością jest Właściciel (pan Krzystzof) do którego,można zadzwonić w sprawach pilnych o każdej porze. Bardzo Polecam

Andrzej Cz.

Polecam, bardzo dobra obsługa prawna, na bardzo wysokim poziomie. Korzystałam z usług kancelarii podczas mojej sprawy rozwodowej. Bardzo profesjonalna obsługa klienta.

Pola M.

Dobra oferta, kancelaria prawna, która świetnie sobie radzi i gwarantuje profesjonalną obsługę przy sprawach rozwodowych mnie pomogli w uzyskaniu częstszej opieki nad dzieckiem.

Dawid D.

Walczyłam o podniesienie i zabezpieczenie alimentów z byłym mężem, który bardzo mocno się ociągał i w płatnościach i w innych sprawach. Trafiłam na kancelarię przez przypadek, dostałam wizytówkę od koleżanki i postanowiłam porozmawiać. Udało się nie tylko podnieść alimenty, ale również wyegzekwować pewien poziom kontaktów z byłym mężem i to tak, że mi pierwszy raz w życiu pasuje.

Marzena O.

Dobra propozycja, jak będziesz szukać pomocy w sprawach prawnych z zakresu spraw rodzinnych, na pewno warto skorzystać.

Max O.

Gorąco polecam tę firmę, jeśli borykacie się z problemami rodzinnymi. Mają świetny zespół, który dobrze zna się na prawie rodzinnym. Dzięki nim odzyskałem prawo do kontaktu z moim dzieckiem.

Marcin J.

Byłem mega zdziwiony, że Pan Krzysztof odebrał telefon po 19:00. Umówione spotkanie już na następny dzień. Super profesjonaliści! Wszystko solidnie i po ludzku wytłumaczone. Polecam

Jacek M.

Ja to raczej ogólnie napiszę, ale kancelaria po prostu ma konkretną specjalizację, czyli rozwody i sprawy poboczne. I widać tutaj od razu spore doświadczenie i pewne niuanse, które tylko z sali sądowej można wynieść. Przeciętny człowiek nie ma pojęcia, co jest grane, a już szczególnie mężczyznom polecam się zapoznać z prawem rozwodowym, bo możecie się zdziwić, jaką kobieta ma na dzień dobry przewagę. Mnie prawnik naprostował po prostu mentalnie, przygotował mnie do walki, a to też dużo znaczy.

Tomasz M.

Szczerze polecam tę kancelarię. Doradzili mi w mojej sprawie dotyczącej uzyskania praw ojca. Pomimo przeszkód ze strony matki i jej rodziców, mogę teraz widywać się z moim synkiem. Dziękuję.

Dariusz R.

Polecam ! Mój rozwód trwał prawie trzy lata . Były mąż znęcał się nade mną i moimi dwoma córkami psychicznie i fizycznie. Nie miałabym siły walczyć gdyby mi ta kancelaria nie pomogła! Adwokat Kulwikowski świetnie poprowadził moją sprawę. Na każdej rozprawie był mega przygotowany i pokrzyżował plany mojego eks. Sąd przyznał mi nad dziećmi opiekę i dał godziwe alimenty.

Magdalena

Dziś nabrał mocy urzędowej mój rozwód. Legal Salutaris reprezentował mnie na wszystkich rozprawach i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Polecam mecenas Kasię. Prawniczka skuteczna i z dużą wiedzą w takich tematach .

Bruno S.

Jestem w trakcie rozwodu. Legal Salutaris, a zwłaszcza pan Krzysztof, udzielają mi bardzo dużo wsparcia i fachowej pomocy prawnej w tym niezwykle trudnym dla mnie okresie.

Marcin W.

Mój mąż zostawił mnie bez środków do życia podczas walki z ciężkim nowotworem. Wynajęłam adwokata, aby pomógł mi z rozwodem, a także z alimentami od byłego męża na mnie. Sąd dał nam rozwód z orzeczeniem o winie męża, a także mój były mąż musi płacić na mnie alimenty do czasu, aż nie będę w pełni zdrowa.

Hamza F.

Bardzo ludzkie podejście do problemu! Próbują "dogadać" się ze wszelką cenę, a sąd traktują jako ostatnią opcje. Profesjonalizm, pomoc, zrozumienie to cechy Kancelarii. Polecam!

Tomasz P.

Świetna i niezawodna kancelaria!!! Nieustanne i profesjonalne wsparcie ze strony Pana Krzysztofa, na którego można liczyć o każdej porze dnia lub nocy, przez 7 dni w tygodniu, co jest niebywałym atutem tej kancelarii!!! Oraz Pani Mecenas Edyta Kufta, będąca nadwyraz rzetelną i konkretną oraz pełną zaufania Panią mecenas, dzięki której każdy horyzont w walce o dobro najbliższej osoby poszerza się a wiara w siebie nieustaje!!!

Patryk G.

Bardzo polecam usługi Kancelarii w pełnym zakresie. Dziękuję wszystkim osobą pracującym w Kancelarii za każdą pomoc i profesjonalnie podejście. Szczególnie Pan Krzysztof i Pani Edyta są rzetelni, konkretni, godni w pełni zaufania, profesjonalni, z szerokim zakresem wiedzy teoretycznej i praktycznej, dostępni gdy jest niezbędna pomoc ad hoc. Świetna i niezawodna kancelaria!!! Polecam serdecznie!!!

Ewa C.

Kancelaria Legal Salutaris spełniła moje oczekiwania. Chodź sprawa jest cały czas w toku jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania. W każdej chwili mogę zadzwonić, doradzić się.

Uważam, że kancelaria dokłada wszelkich starań aby klienci byli zadowoleni. Gdybym ponownie miał wybrać adwokata to bez zastanowienia ponownie zwróciłbym się do Legal Salutaris.

Konrad S.

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez kancelarię. Ich wsparcie i profesjonalizm były nieocenione w mojej sprawie rozwodowej. Sytuacja wydawała mi się beznadziejna - rozwód z orzeczeniem o winie - ale dzięki Pani mecenas Edycie zakończyło się na pierwszej rozprawie bez winy i z pełnią władz rodzicielskich. Polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej pomocy.

Paweł S

SPRAWA WYGRANA i to się liczy dla mnie w pierwszej kolejności! Bardzo zasłużone 5-ięć gwiazdek! Co ciekawe wcześniejsza kancelaria ciągnęła sprawę miesiącami i miałem już serdecznie dość. Tutaj po pierwszym kontakcie wiedziałem co i jak a sama sprawa zakończyła się na drugiej rozprawie. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuje. 5/5

Damian L.

To była trzecia kancelaria do której trafiłam z moja sprawą - odebraniem władzy rodzicielskiej pseudo tatusiowi co to od 5 lat dziecka nie widział. Dopiero w Legal Salutaris poczułam że wiedzą jak mi pomóc. Rozprawy były ciężkie, tatuś zgromadził kupę świadków którzy próbowali kłamać - ale Pani Mecenas Katarzyna koncertowo ich zdemaskowała. Dziękuje wam za wsparcie w sądzie i poza nim. Bez waszej pomocy i zaangażowania w życiu bym sobie z tym wszystkim nie poradziła.

Pozdrawiam.

Ewa

Kancelaria przyklepała mi rozwód bez orzekania o winie, a reszta spraw została omówiona przy „stole”. Trafiłem na prawników z polecenia, do późna można rozmawiać, zdaje się dzwoniłem nawet o 21:00 i odebrali na spokojnie.

Michał K.

Powiem w taki sposób. Prawnicy wiele kwestii rozwiązują na drodze mediacji, szczególnie w ramach podziału majątku. Obawiałam się, jak to będzie, czy w ogóle wyjdę do życia po rozwodzie z czymś na start, ale potwierdziło się, że na prawnika opłaca się wydać ostatni pieniądz, bo to po prostu dobra inwestycja.

Sara N.

Polecam tą kancelarie. Opiekują sie klientem od początku do końca, nie tylko chwile przed rozprawą. Maja bardzo profesjonalne podejscie i dużo wyrozumiałośsci do klientow w emocjach, a takich im pewnie nie brakuje. A do tego cenna jest ich stala dostepność nawet w weekendy.

Beata S.

Z całego serca polecam Legal Salutaris. Jestem niezwykle wdzięczny za całe wsparcie, jakiego doświadczyłem. Przez cały proces czułem, że jestem w dobrych rękach. Pani Mecenas Marta, która prowadziła moją sprawę, wykazała się nie tylko wybitną znajomością prawa, ale także empatią i zrozumieniem dla trudnej sytuacji, w której się znalazłem. Zaangażowanie i indywidualne podejście do mojego przypadku znacząco przekroczyło moje oczekiwania. Nieoceniona okazała się również pomoc i nieustanne wsparcie Pana Krzysztofa, który zawsze służy pomocą i radą.

Damian

Kancelaria godna polecenia. Sprawnie i skutecznie przeprowadzili mi rozwód. Pomimo tego że na codzień siedzę w Belgii byli do mojej pełnej dyspozycji, nawet w weekendy. Wynegocjowali z moją byłą rozsądne alimenty i szeroki kontakt z moimi córkami (na czym zależało mi najbardziej). Także warto Ich słuchać.

Andrzej K.

Adres:

Ul. Abrahama 1 A , lokal 3.11

II piętro

80-307 Gdańsk

Dane kontaktowe:

tel.: +48 516 973 576, +48 510 217 792

biuro@legalsalutaris.pl