Dla Polaków za granicą

Pomagamy zdalnie
Scroll Down

Nasze specjalizacje

  • rozwód bez orzekania o winie/z orzekaniem o winie
  • separacja bez orzekania o winie/z orzekaniem o winie
  • podział majątku/rozliczenie nakładów na majątek odrębny małżonka
  • ograniczenie/pozbawienie władzy rodzicielskiej
  • uregulowanie/egzekucja kontaktów z dzieckiem
  • alimentacja
  • ustalenie/zmiana miejsca pobytu dziecka
  • rozdzielność majątkowa z datą wsteczną
  • rozstrzygnięcie istotnych spraw dotyczących dziecka
  • reprezentacja przed komornikiem (egzekucja komornicza)

Dla Polaków za granicą

Związek na odległość to duże wyzwanie. Szczególnie wtedy, gdy małżonkowie lub partnerzy mają dzieci. Sporadyczne wizyty nie pomagają w zachowaniu bliskości. Wręcz przeciwnie – często
powodują, że uczucie i więź łącząca dwoje ludzi słabnie i, z czasem, wygasa.

 

Coraz częściej ludzie, będący w takiej sytuacji podejmują decyzję o rozstaniu. I tu zaczynają się kolejne trudności – męczące formalności, konieczność podejmowania częstych i kosztownych podróży, by stawić się na kolejnych rozprawach. Wiele osób pozostawionych jest samych sobie, bo nie stać ich na opłacenie miejscowej kancelarii oraz poniesienie kosztów związanych z podróżami prawnika np. z Wielkiej Brytanii, czy Irlandii do Polski.

Dla_Polaków_za_granicą

W takiej sytuacji bezcenna staje się pomoc specjalistów, którzy będąc na miejscu, gotowi są wziąć na siebie wszystkie kwestie formalne związane ze stawiennictwem przed sądem i wszelkimi pismami procesowymi. Tak właśnie działa Legal Salutaris. Oferujemy Państwu pełną obsługę prawną, na terenie Polski, w dziedzinie spraw rodzinnych: rozwód, alimenty, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, władza rodzicielska (łącznie z jej ograniczeniem), uznanie ojcostwa, podział majątku. Nasi adwokaci, otrzymując stosowne pełnomocnictwa, zajmą się reprezentowaniem Państwa interesów przed sądem zgodnie z wytycznymi (kontakt telefoniczny, mailowy, komunikatory typu Skype, Messenger i WhatsApp). Takie rozwiązanie uchroni Państwa od kosztów związanych z koniecznością ciągłych podróży do Polski, zaoszczędzi wielu negatywnych emocji oraz zagwarantuje, że partner nie wykorzysta Państwa nieobecności w kraju.

Masz pytania? Zadzwoń 510 217 792

pomoc_specjalistów

Reasumując, Legal Salutaris dla Polaków za granicą gwarantuje:

 

Specjaliści z Legal Salutaris podejmują się także prowadzenia mediacji pozasądowych, w których trakcie skoncentrują się na wypracowaniu kompromisu akceptowalnego przez obie Strony. Dzięki niemu partnerzy mogą uniknąć konfliktu przed sądem i rozstać się w zgodzie.

Skontaktuj się z nami

Adres:

Ul. Abrahama 1 A , lokal 3.11

II piętro

80-307 Gdańsk

Dane kontaktowe:

tel.: +48 516 973 576, +48 510 217 792

biuro@legalsalutaris.pl