Aktualności

Bądź na bieżąco
Scroll Down
Rozwiń menu

Rozwód – jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu

Rozwód – jest jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć w naszym życiu. Przewraca nasz świat do góry nogami. Z reguły towarzyszy temu złość, ból i żal. Jeżeli dodatkowo tracisz regularny kontakt ze swoim dzieckiem bo druga strona ci go utrudnia , bądź nastawia dziecko wrogo do Ciebie – masz do czynienia z poważnym problemem.

 

Coraz więcej mężczyzn niestety nie wie , jak sobie z takimi problemami radzić. W swojej bezsilności podejmują działania niezgodne z prawem , narażając siebie na odpowiedzialność karną .

 

Są też tacy ojcowie którzy odpuszczają walkę o kontakt z dzieckiem . Dla mylnie pojętego świętego spokoju. To powoduje ogromną traumę u dziecka które czuje się porzucone ( często matki skrzętnie to wykorzystują malując w oczach dziecka obraz ojca w jeszcze bardziej czarnych barwach ) . Samym ojcom też trudno przeboleć faktyczną utratę kontaktów z dzieckiem .

 

Jesteś w takiej sytuacji ? Masz ograniczany kontakt ze swoim dzieckiem ? Matka usiłuje nastawiać Je źle przeciwko Tobie ? Skorzystaj z pomocy Legal Salutaris i naszego ponad 7 letniego doświadczenia w niesieniu pomocy w tak trudnych sprawach związanych z Prawem Rodzinnym .

 

Umów się na konsultację a My pomożemy Ci działać rozsądnie i w granicach prawa.

 

Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu 510 21 77 92

Wstecz
business-3219263_640
Zobacz również

Adres:

Ul. Abrahama 1 A , lokal 3.11

II piętro

80-307 Gdańsk

Dane kontaktowe:

tel.: +48 516 973 576, +48 510 217 792

biuro@legalsalutaris.pl