"W sprawach rodzinnych jesteśmy przy Tobie"

legal-salutaris-ekipa-duze-03Szanowni Państwo,
zapraszam do zapoznania się z historią kancelarii Legal Salutaris i z wartościami, którymi kierujemy  się w prowadzeniu naszej działalności.

Pomysł na Legal Salutaris zrodził się z naszych osobistych doświadczeń. Przechodząc przez trudny czas rozpadu Rodzin dostrzegliśmy, jak bardzo potrzebna jest usługa łącząca profesjonalne wsparcie prawne na sali sądowej z pomocą adwokata na co dzień.

Nasze motto „W sprawach rodzinnych jesteśmy przy Tobie” traktujemy bardzo poważnie, bo wiemy, że w sytuacji dużych problemów rodzinnych skuteczna i pełna pomoc prawna (także w weekendy) jest na wagę złota. Dlatego skupiamy się na tym, by zaproponować rozwiązania, które pomogą rozstać się bez niepotrzebnych emocji i zatargów. Praca dla Państwa jest dla nas misją. Jesteśmy do pełnej dyspozycji, siedem dni w tygodniu. Zawsze znajdujemy czas na rozmowę i spotkanie. Wiemy z własnego doświadczenia, że w tym ciężkim okresie istotna jest możliwość spokojnej i merytorycznej rozmowy z osobami, które oprócz wysłuchania potrafią wesprzeć radą. Co więcej – pochylą się nad sporem i zaproponują rozwiązania najlepsze z punktu widzenia dzieci.

Masz pytania? Zadzwoń 510 217 792

W Legal Salutaris gwarantujemy organizację pomocy prawnej z „ludzką twarzą”. Adwokat obsługujący sprawę w pełni przygotuje Państwa do stawiennictwa przed sądem. Udzieli w tym zakresie wszelkich potrzebnych wskazówek i porad.

Od pierwszego momentu zostaną Państwo także objęci opieką doradcy ds. rodzinnych – Concierge. Jest to osoba, która będąc do Państwa dyspozycji wysłucha problemów i obaw oraz doradzi jak postępować. Dołożymy wszelkich starań, aby ten trudny moment związany z rozpadem Rodziny przeszli Państwo możliwie najmniej boleśnie. Nasze wsparcie pomoże w codziennej egzystencji oraz w normalnym funkcjonowaniu w społeczeństwie.

Wszystkim Klientom tłumaczymy, że równowaga psychiczna jest istotna dla nich samych, ale jeszcze bardziej dla dzieci, które wychowują, i za które są odpowiedzialni. Pamiętajmy, rozwodząc się, przestajemy być małżonkami, ale na zawsze pozostajemy Rodzicami.

Zapraszam serdecznie na spotkanie informacyjne, w którego trakcie wysłuchamy Państwa, przedstawimy szczegóły oferty Legal Salutaris oraz sposób naszego zaangażowania w Sprawę. Na spotkanie można umówić się telefonicznie lub przez e-mail – nasze dane dostępne są w zakładce Kontakt.

Legal Salutaris - sprawy rozwodowe i rodzinne

Zadzwoń: 510 217 792