O nas

Poznaj naszą Kancelarię
Scroll Down

Kancelaria prawa rodzinnego Gdańsk, Gdynia

Szanowni Państwo,
zapraszam do zapoznania się z historią kancelarii Legal Salutaris i z wartościami, którymi kierujemy się w prowadzeniu naszej działalności.

 

Pomysł na Legal Salutaris zrodził się z naszych osobistych doświadczeń. Przechodząc przez trudny czas rozpadu Rodzin, dostrzegliśmy, jak bardzo potrzebna jest usługa łącząca profesjonalne wsparcie prawne na sali sądowej z pomocą prawnika na co dzień.

W sprawach rodzinnych jesteśmy przy Tobie
Gdańsk adwokat sprawy rodzinne

Nasze motto „W sprawach rodzinnych jesteśmy przy Tobie”!! 

 

Wiemy, że w sytuacji dużych problemów rodzinnych skuteczna i pełna pomoc prawna jest na wagę złota. Dlatego skupiamy się na tym, by zaproponować rozwiązania, które pomogą rozstać się bez niepotrzebnych emocji i zatargów. Praca dla Państwa jest dla nas misją. Jesteśmy do pełnej dyspozycji, siedem dni w tygodniu. Zawsze znajdujemy czas na rozmowę i spotkanie.

 

Wiemy z własnego doświadczenia, że w tym ciężkim okresie istotna jest możliwość spokojnej i merytorycznej rozmowy z osobami, które oprócz wysłuchania potrafią wesprzeć radą. Co więcej – pochylą się nad sporem i zaproponują rozwiązania najlepsze z punktu widzenia dzieci.

 

Masz pytania? Zadzwoń 510 217 792

Jesteś ważny dla nas

W Legal Salutaris gwarantujemy organizację pomocy prawnej z „ludzką twarzą”. Prawnik obsługujący sprawę w pełni przygotuje Państwa do stawiennictwa przed sądem. Udzieli w tym zakresie wszelkich potrzebnych wskazówek i porad.

 

Od pierwszego momentu zostaną Państwo także objęci opieką Mentora. Jest to osoba, która będąc do Państwa pełnej dyspozycji, wysłucha problemów i obaw oraz doradzi jak postępować w kryzysowych momentach. Dołożymy wszelkich starań, aby ten trudny czas związany z rozpadem Rodziny przeszli Państwo jak najmniej boleśnie. Nasze wsparcie pomoże w codziennej egzystencji oraz w normalnym funkcjonowaniu w społeczeństwie.

Wszystkim Klientom tłumaczymy, że równowaga psychiczna jest istotna dla nich samych, ale jeszcze bardziej dla dzieci, które wychowują i za które są odpowiedzialni. Pamiętajmy, rozwodząc się przestajemy być małżonkami, ale na zawsze pozostajemy Rodzicami.

 

Zapraszam serdecznie na pierwsze spotkanie, w którego trakcie wysłuchamy Państwa, przedstawimy szczegóły oferty Legal Salutaris oraz sposób naszego zaangażowania w Sprawę. Na spotkanie można umówić się telefonicznie lub przez e-mail – nasze dane dostępne są w zakładce Kontakt.

Skontaktuj się z nami

Adres:

Ul. Abrahama 1 A , lokal 3.11

II piętro

80-307 Gdańsk

Dane kontaktowe:

tel.: +48 516 973 576, +48 510 217 792

biuro@legalsalutaris.pl