"W sprawach rodzinnych jesteśmy przy Tobie"

Rozwód – jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć w życiu

Rozwód – jest jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć w naszym życiu. Przewraca nasz świat do góry nogami. Z reguły towarzyszy temu złość, ból i żal. Jeżeli dodatkowo tracisz regularny kontakt ze swoim dzieckiem bo druga strona ci go utrudnia , bądź nastawia dziecko wrogo do Ciebie – masz do czynienia z poważnym problemem.

Coraz więcej mężczyzn niestety nie wie , jak sobie z takimi problemami radzić. W swojej bezsilności podejmują działania niezgodne z prawem , narażając siebie na odpowiedzialność karną .

Są też tacy ojcowie którzy odpuszczają walkę o kontakt z dzieckiem . Dla mylnie pojętego świętego spokoju. To powoduje ogromną traumę u dziecka które czuje się porzucone ( często matki skrzętnie to wykorzystują malując w oczach dziecka obraz ojca w jeszcze bardziej czarnych barwach ) . Samym ojcom też trudno przeboleć faktyczną utratę kontaktów z dzieckiem .

Jesteś w takiej sytuacji ? Masz ograniczany kontakt ze swoim dzieckiem ? Matka usiłuje nastawiać Je źle przeciwko Tobie ? Skorzystaj z pomocy Legal Salutaris i naszego ponad 7 letniego doświadczenia w niesieniu pomocy w tak trudnych sprawach związanych z Prawem Rodzinnym .

Umów się na konsultację a My pomożemy Ci działać rozsądnie i w granicach prawa.

Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu 510 21 77 92

Zadzwoń: 510 217 792