"W sprawach rodzinnych jesteśmy przy Tobie"

Legal Salutaris, czyli pomoc prawna ponad granicami

Rozmowa z Krzysztofem Rusinowiczem, założycielem firmy Legal Salutaris, udzielającej pomocy prawnej i psychologicznej w kryzysowych sytuacjach życiowych.

Legal Salutaris to nowa firma na rynku, czym wyróżniacie się wśród konkurencji?

Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy prawnej i psychologicznej. Zajmujemy się sprawami rozwodowymi, związanymi z uregulowaniem kontaktów z dziećmi, władzy rodzicielskiej, alimentami i podziałem majątku. Równie ważnym elementem jest doradztwo psychologiczne, którym objęty jest każdy klient. Pomagamy mu przejść przez ten trudny, często kilkumiesięczny okres.

W jaki sposób?

Nasi klienci są otoczeni opieką Concierge, czyli doradcy ds. rodzinnych. Można zadzwonić do niego, gdy emocje znów wezmą górę i przerodzą się w konflikt – wysłucha i doradzi, co robić. To ważne, gdy małżonkowie mają dzieci, bo to one są najbardziej narażone w walce między rodzicami. Nie bez powodu motto naszej firmy brzmi „W sprawach rodzinnych reprezentujemy Dzieci”. Pracuje dla nas grupa psychologów doświadczonych w sprawach rodzinnych oraz mediacjach pozasądowych. Z nimi także w każdym momencie można się spotkać i porozmawiać.

Czytaj więcej na:
http://biznes.trojmiasto.pl/Legal-Salutaris-czyli-pomoc-prawna-ponad-granicami-n49567.html

Zadzwoń: 510 217 792